Teraz czas zasadzić kwiatki.
Te powstały z resztek włóczki i patyków do szaszłyków


Tutaj się zaprezentowały w dużej doniczce

Te powstały z resztek włóczki i patyków do szaszłyków


Tutaj się zaprezentowały w dużej doniczce

A tutaj już na właściwym miejscu, czyli w moim małym ogródeczku :)












Wspaniały pomysł i wykonanie. :)
OdpowiedzUsuńPrześliczny ogródek. :)
Pozdrawiam ciepło
Lidziu Ty wszystko wykorzystasz, ogród wyszedl cudownie, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuń