Strony

Moje tworki

Pozostałe

piątek, 26 czerwca 2026

Ogród z recyklingu :)

 No bo wiadomo, nic nie może się zmarnować :)

I tak, z opakowania po świeczkach urodzinowych

 I zdobycznych patyczków od lodów

Powstał "ogródek" i jego ogrodzenie


Teraz czas zasadzić kwiatki.
Te powstały z resztek włóczki i patyków do szaszłyków



Tutaj się zaprezentowały w dużej doniczce


A tutaj już na właściwym miejscu, czyli w moim małym ogródeczku :)

3 komentarze:

  1. Wspaniały pomysł i wykonanie. :)
    Prześliczny ogródek. :)
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  2. Lidziu Ty wszystko wykorzystasz, ogród wyszedl cudownie, pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje wszystkim za komentarze.
Każde Wasze miłe słowo sprawia mi ogromną radość
i daje siłę i chęć do dalszego tworzenia :)