wtorek, 23 czerwca 2026

Atc z prostakątów

 Zanim dojdę do atc z prostokątów, najpierw pokażę
Wielkanocny, który powstał na zabawę u Kasi


***********************************

To teraz ateciaki, o których była mowa w tytule.
Zakupiłam sobie jakiś czas temu dziurkacz w kształcie znaczka.
Teraz już żadne resztki papieru się nie marnują,  wszystko jest wykorzystane.

Takie powycinane znaczki ponalepiałam na ateciaki


 Dodałam do nich kilka elementów ozdobnych i wyszło coś takiego


 
W planach są jeszcze ateciaki z kwadracików i kółeczek :) 

5 komentarzy:

  1. Fajny pomysł na niemarnowanie resztek papieru. Czy jeździsz na zloty scrapowe? Podpisujesz z tyłu ATC?

    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie, na zloty nie jeżdżę, a atc zawsze z tyłu podpisuję :)

      Usuń
  2. Cała seria resztkowców ,zawsze pięknie wychodzą, pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczna karteczka i fajne ATC:) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Śliczna kartka i fajne te ateciaki są :)
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje wszystkim za komentarze.
Każde Wasze miłe słowo sprawia mi ogromną radość
i daje siłę i chęć do dalszego tworzenia :)