Zanim dojdę do atc z prostokątów, najpierw pokażę
Wielkanocny, który powstał na zabawę u Kasi
***********************************
To teraz ateciaki, o których była mowa w tytule.
Zakupiłam sobie jakiś czas temu dziurkacz w kształcie znaczka.
Teraz już żadne resztki papieru się nie marnują, wszystko jest wykorzystane.
Takie powycinane znaczki ponalepiałam na ateciaki
Dodałam do nich kilka elementów ozdobnych i wyszło coś takiego
W planach są jeszcze ateciaki z kwadracików i kółeczek :)







Fajny pomysł na niemarnowanie resztek papieru. Czy jeździsz na zloty scrapowe? Podpisujesz z tyłu ATC?
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie
Nie, na zloty nie jeżdżę, a atc zawsze z tyłu podpisuję :)
UsuńCała seria resztkowców ,zawsze pięknie wychodzą, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńŚliczna karteczka i fajne ATC:) Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńŚliczna kartka i fajne te ateciaki są :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło