piątek, 26 czerwca 2026

Ogród z recyklingu :)

 No bo wiadomo, nic nie może się zmarnować :)

I tak, z opakowania po świeczkach urodzinowych

 I zdobycznych patyczków od lodów

Powstał "ogródek" i jego ogrodzenie


Teraz czas zasadzić kwiatki.
Te powstały z resztek włóczki i patyków do szaszłyków



Tutaj się zaprezentowały w dużej doniczce


A tutaj już na właściwym miejscu, czyli w moim małym ogródeczku :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje wszystkim za komentarze.
Każde Wasze miłe słowo sprawia mi ogromną radość
i daje siłę i chęć do dalszego tworzenia :)