Teraz czas zasadzić kwiatki.
Te powstały z resztek włóczki i patyków do szaszłyków


Tutaj się zaprezentowały w dużej doniczce

Te powstały z resztek włóczki i patyków do szaszłyków


Tutaj się zaprezentowały w dużej doniczce

A tutaj już na właściwym miejscu, czyli w moim małym ogródeczku :)












Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuje wszystkim za komentarze.
Każde Wasze miłe słowo sprawia mi ogromną radość
i daje siłę i chęć do dalszego tworzenia :)