Co jakiś czas kilka tych maleństw u mnie powstaje.W tym miesiącu powstał kolejny wielkanocny
Śliczne ateciaki! Pozdrawiam
Fajne te ateciaki :) Pozdrawiam ciepło
Fajne te Twoje ATC podziwiam że Ci chce jej robić a z drugiej strony tyle tych ścinków zostaje po zrobieniu kartek że nic tylko robić ATC .Pozdrawiam
Pozdrawiam :-)
ATC z króliczkiem i jajeczkiem jest genialne :D oraz te z żyrafami bardzo mi się spodobały :)
Urocze ATCiaki
Śliczne i słodkie :)
Energetyczny ten zając, ale Wielkanoc taka właśnie jest - kolorowa. ATECiaki urocze
Hihi słodkie maluchy !
Dziękuje wszystkim za komentarze. Każde Wasze miłe słowo sprawia mi ogromną radość i daje siłę i chęć do dalszego tworzenia :)
Śliczne ateciaki! Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńFajne te ateciaki :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło
Fajne te Twoje ATC podziwiam że Ci chce jej robić a z drugiej strony tyle tych ścinków zostaje po zrobieniu kartek że nic tylko robić ATC .
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Pozdrawiam :-)
OdpowiedzUsuńATC z króliczkiem i jajeczkiem jest genialne :D oraz te z żyrafami bardzo mi się spodobały :)
OdpowiedzUsuńUrocze ATCiaki
OdpowiedzUsuńŚliczne i słodkie :)
OdpowiedzUsuńEnergetyczny ten zając, ale Wielkanoc taka właśnie jest - kolorowa. ATECiaki urocze
OdpowiedzUsuńHihi słodkie maluchy !
OdpowiedzUsuń