wtorek, 23 czerwca 2026

Atc z prostakątów

 Zanim dojdę do atc z prostokątów, najpierw pokażę
Wielkanocny, który powstał na zabawę u Kasi


***********************************

To teraz ateciaki, o których była mowa w tytule.
Zakupiłam sobie jakiś czas temu dziurkacz w kształcie znaczka.
Teraz już żadne resztki papieru się nie marnują,  wszystko jest wykorzystane.

Takie powycinane znaczki ponalepiałam na ateciaki


 Dodałam do nich kilka elementów ozdobnych i wyszło coś takiego


 
W planach są jeszcze ateciaki z kwadracików i kółeczek :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje wszystkim za komentarze.
Każde Wasze miłe słowo sprawia mi ogromną radość
i daje siłę i chęć do dalszego tworzenia :)