Zanim dojdę do atc z prostokątów, najpierw pokażę
Wielkanocny, który powstał na zabawę u Kasi
***********************************
To teraz ateciaki, o których była mowa w tytule.
Zakupiłam sobie jakiś czas temu dziurkacz w kształcie znaczka.
Teraz już żadne resztki papieru się nie marnują, wszystko jest wykorzystane.
Takie powycinane znaczki ponalepiałam na ateciaki
Dodałam do nich kilka elementów ozdobnych i wyszło coś takiego
W planach są jeszcze ateciaki z kwadracików i kółeczek :)







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuje wszystkim za komentarze.
Każde Wasze miłe słowo sprawia mi ogromną radość
i daje siłę i chęć do dalszego tworzenia :)